alirezam216
alirezam216

خريد قند و شكر بسته بندي

هيچ چيز به مقدار تناول كردن چاي با قند خستگي را از تن در نميكند . في مابين ما اهل ايران ها ميل كردن آبميوه هاي تلخ مانند چاي و قهوه با قند عادت شده‌است و در كليه درحال حاضر چه دفتر كار چه منزل و يا اين كه چه بسا حين مسافرت , چاي قند پهلويمان بايستي كنارمان باشد . يكي‌از جانشين هاي قند , نبات است كه ماجراي به‌وجود آمدنش به گياه نيشكر بر ميگردد و تفاوت اش با قند , فضاي سبز گرم تري است كه نبات داراست . اين خصوصيت نبات را تبديل به درماني براي اشخاص سرد مزاج نموده است . تناول كردن بسيار نبات به اشخاص قندي سفارش نمي‌شود ولي از طرفي خاصيت بي شمار نبات را نيز نميشود انكار كرد . تمامي ي ما در حين معاش بارها درد بد معده را تجربه كرده ايم و شنيده ايم كه در‌اين مواقع ميگويند چاي نبات بخوريد . اين دستور به خاطر اين است كه نبات سبب ساز التيام درد در حيطه شكم مي شود و نظير يك اعجاز گر در حين كوتاهي حالتان را عالي مي نمايد .
قند و شكر
امروزه استعمال از قند هاي حبه بسته بندي و قند بسته بندي تك نفره در فروشگاهها و رستوران ها و… بيشتراز پيش مشهود است . و خريد قند بسته بندي بصورت اكثر ارتقا پيدا شده‌است .
فروش قند بسته بندي تك نفره و قند بسته بندي يك نفره و هم قند و شكر بسته بندي يك نفره در بازار قند و شكر كشور ايران از روش رئيس فروش قند عرضه ميشود .
همان گونه كه گفتيم انگيزه تمامي خريداران قند , خريد بيشتر قند از كارگاه با قيمت خوب است كه دراين مورد براي خريد اكثر قند بسته بندي تك نفره با بازار قند و شكر كشور ايران همراه باشيد .
ارزش قند بسته بندي تك نفره و اشكال قند حبه بسته بندي شده از درب كارگاه مطلوب خيس است و مي‌توانيد ميزان بالا قند ها را با بها مضاعف مطلوب خريداري نمائيد .
بسته بنديها به دو صورت فله اي و بسته اي هستش . فله اي يعني مشماهاي آبادي كليويي و بسته اي يعني بسته هاي 900 گرمي .
غالبا اشخاصي كه در بالا استارت ميكنن . به صورت فله اي بسته بندي ميكنن . شما مي بايست بريد و با اين سلفون فروشي ها حرف فرماييد تا براتون مشماهاي اختصاصي اين كاررو ايجاد نمايند كه اكثرا نيز به صورت فراهم دارا هستند . بعد از آن بابت چاپ نيز با خودشون سخن فرمائيد تا بهتون كسي معرفي نمايند ( اما بيشترياشون خودشون انجام ميدن ) . آنگاه شما مياريد و قندهاي خرد شدتون رو به صورت بسته هاي 10 كيليويي مهيا مي‌كنيد .

فروش و بازاريابي :

اولي چيزي كه بايستي بهتون بگم اينه كه . برا فروش شتاب نكنيد مطمئن باشيد فرآورده هاي شما بفروش ميره . تنها بايستي حوصله داشته باشيد و عملكرد

فرمائيد .

قند بسته بندي   

شكر بسته بندي

خريد قند بسته بندي

خريد شكر بسته بندي


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۸ دى ۱۳۹۸ ] [ ۱۱:۴۳:۵۸ ] [ alirezam216 ] [ نظرات (0) ]

اكبر اقبالي كيست؟

اكبر اقبالي كمدين و طنز پرداز معروف ترك ايراني از سرزمين آذربايجان مي‌باشد. حتماً از اجراهاي او كليپ‌هايي را ديده‌ايد! اقبالي سال‌هاست كه به عنوان چهره‌اي مطرح و محبوب در كمدي مشغول فعاليت است.

نمايش‌هاي اكبر اقبالي

هم‌اكنون علي اكبر اقبالي بعنوان هنرمند و تهيه كننده مجموعه شوهاي شبانه معروف “جنگ ستاره‌هاي رنگارنگ ” مشغول فعاليت است. قبل از آن به همراه نيما ساحلي، تبديل به زوج معروف نمايش‌هاي طنز شده بودند و خنده بر لبان مردم كشور گذاشتند.

جنگ ستاره‌هاي رنگارنگ

اين شو در سراسر نقاط كشور عزيزمان به هنرمندي اكبر اقبالي در حال برگزاري است و آيتم‌هاي تماشايي آن شامل موارد زير مي‌شوند:

  • حركات آكروباتيك

نمايشي مردمي كه در قالب مسابقه و با هدف شادي و خنده مردم اجرا مي‌شود و در پايان به برندگان
اين رقابت جوايزي اهدا مي‌گردد.

  • بيت باكس

بيت باكس (ضرب دهاني و يا حنجره‌نوازي) از آيتم‌هاي رقابتي و جذاب ديگر اين مجموعه نمايش‌هاست.

  • بلك لايت شو

اين آيتم نمايشي بسيار متحيج نيز توسط بازيگران حرفه‌اي با لباس‌هاي رنگي و براق در فضاي كاملاً تاريك سالن اجرا مي‌شود.

  • اسپرت

جذاب‌ترين بخش نمايش است كه توسط هنرمندان مطرح و خوش ذوق كشورمان انجام مي‌شود. استند آپ كمدي و تقليد صدا جزوي از اين آيتم­اند. از نظر تماشاگران، اين بخش محبوب‌ترين آيتم مجموعه ستاره‌هاي رنگارنگ است!

  • شوهاي كمدي ترك زبان

بخش پرطرفدار ديگر نمايش است كه اكبر اقبالي تقريباً در تمامي بخش‌هاي آن به خنداندن مردم مشغول مي‌شود.

همچنين در طول نمايش، غافلگيري‌هاي بسياري در انتظار مردم است و در كل پيشنهاد مي‌كنيم اگر قرار است اين تور با استعداد در شهر شما حضور پيدا كند، به فكر تهيه بليط براي خود و عزيزانتان باشيد.

اكبر اقبالي


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۴ دى ۱۳۹۸ ] [ ۰۳:۲۷:۴۸ ] [ alirezam216 ] [ نظرات (0) ]

گردشگري كيش

جزيره گردشگري كيش كه در گذشته با نام قيس معروف بوده، يكي از جزاير زيبا و ديدني در جنوب ايران مي‌ باشد جزيره كيش از توابع استان هرمزگان است.

اين جزيره به شكل بيضي و با وسعت ۹۱ كيلو مترمربع و طول ۱۵ كيلومتر خشكي كوچكي در خليج‌ فارس مي‌ باشد. جزيره كيش تقريباً مسطح و هموار است و ارتفاع آن از سطح دريا حدود ۳۲ متر است.

آب و هواي كيش از ارديبهشت ماه تا مهر بسيار گرم و شرجي است و از مهر تا فروردين ماه از گرماي آن كاسته شده و آب و هواي مطبوعي دارد. با اين تفاسير دي ماه سردترين ماه و مرداد گرمترين ماه جزيره گردشگري كيش مي ‌باشد.

بر اساس مطالعات زمين‌ شناسي مشخص شده است كه جزيره گردشگري كيش روي گنبد نمكي قرار دارد ولي رأس (سر) اين گنبد ها هنوز بالا نيامده كه باعث شده آب‌ هاي ناشي از بارندگي را تا مدتي در سدهايي ذخيره كرد تا قابل استفاده باشند. در كل زمين ‌هاي شور در جزيره كيش بسيار كم هستند.

صنعت گردشگري يكي از بزرگترين و پربازده ‌ترين فعاليت ‌هاي اقتصادي در دنيا مي ‌باشد، كه بالاترين ميزان ارزش افزوده را ايجاد مي‌كند. گردشگري يكي از منابع عمده درآمد زايي و ايجاد اشتغال در جهان به شمار مي ‌آيد.

دلايل گسترش صنعت گردشگري كيش

به دليل دارا بودن ويژگي ‌هاي زير، صنعت گردشگري كيش در سال‌ هاي اخير فعاليت زيادي داشته است:

* موقيت جغرافيايي كيش

* وجود اقامتگاه ‌هاي مناسب

* دارا بودن مراكز تفريحي

* پايانه ‌هاي هوايي و دريايي مناسب

* مراكز خريد كيش و برخورد مناسب با گردشگران همگي از جمله بستر لازم براي گسترش صنعت گردشگري كيش مي ‌باشند. جزيره كيش با ويژگي‌هاي جغرافياي خاص خود كه در زمينه توسعه جهانگردي منطقه‌اي و جهاني دارد در ميان همه جزاير ايراني خليج‌ فارس تنها منطقه ‌اي است كه همه دوران ‌ها مورد توجه ويژه قرار گرفته است و خصوصاً در نيمه قرن اخير سرمايه ‌گذاري سنگيني براي توسعه و ارتقاي آن صورت گرفته است.

اين مطلب را از دست ندهيد   اسكله تفريحي جزيره كيش

جاذبه كيش

سرزمين ما آثار ارزشمند بسياري را در دل خاك خود جاي داده، آثاري كه هر كدام به تنهايي مي ‌تواند برگ زريني بر تمدن هر سرزمين باشد.

امروزه حراست و نگهباني از اين ميراث گذشتگان نيازمند عزمي ملي است تا با جلوگيري از تخريب اين آثار ارزشمند، نياكان و گذشتگان خويش را و آثار ماندگارشان را بيشتر به جهانيان و حتي خود ايرانيان معرفي نماييم.

در ميان هزاران اثر تاريخي كشورمان، آثار باستاني كيش از جمله آثاري است كه در سال ‌هاي اخير با معرفي آن ميليون ‌ها گردشگر داخلي و خارجي بازديدكننده از آن، جايگاه ويژه‌ اي پيدا كرده است.

وجود جاذبه ‌هاي بالقوه (پنهان) و تفريحات گردشگري در يك كشور شرط لازم براي جذب گردشگران است، ولي كافي نيست. دومين عامل جذب گردشگر خارجي بحث فراهم كردن امكانات رفاهي، اسكان (سكونت دادن) و در كنار آن آموزش به ارائه كنندگان خدمات است.

وجود جاذبه‌ هاي بالقوه گردشگري كيش شرط لازم براي جذب گردشگران است.

جاذبه ‌هاي جزيره كيش

جزيره كيش با داشتن ساحل مرجاني زيبا و آب نيلگون خليج يكي از پر جاذبه ‌ترين جزيره‌ هاي جنوب ايران است. تفريحات ساحلي بسياري براي گردشگران در كيش در نظر گرفته شده است. تفريحاتي مانند:

* قايق سواري

* جت اسكي

* غواصي

* پاراسل (پاراسل يكي از تفريحات دريايي كيش است. و به معني چترسواري بر فراز دريا يا همان چتر پاراسل

پاراسل چيست؟

پاراسل به چتري گفته مي ‌شود كه به وسيله كابل به قايق متصل شده است. شما با سوار شدن در جايگاه مخصوص چتر و اتصال لوازم ايمني، به ارتفاع تعيين شده خواهيد رفت).

اين مطلب را از دست ندهيد   پروژه باغ راه ايراني جزيره كيش

* اسكي روي آب

* فلاي بورد (يك نوع ورزش آبي)

* پلاژ‌هاي مخصوص آقايان و بانوان نيز با ارائه خدماتي ارزنده امكان شنا كردن و آفتاب گرفتن را در كيش امكان ‌پذير مي‌ نمايد. (پلاژ: مجموعه تأسيسات رفاهي يا تفريحي يا اقامتي كنار ساحل است).

* پيست دوچرخه سواري

* سواركاري

* كارتينگ (نوعي ورزش موتوري با خودروهاي چرخ ‌باز است).

از جمله تفريحاتي است كه گردشگران را در جزيره سرگرم مي‌ نمايد.

* پارك ‌هاي ساحلي كيش مكان ‌هاي زيبايي است كه با گشت و گذار در آنها مي ‌توان اوقات خوشي را سپري كرد.

* اسكله تفريحي و غروب ‌هاي زيباي جزيره را مي ‌توان با رفتن به اسكله گذراند.
گردشگري كيش

تفريحات كيش


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۴ دى ۱۳۹۸ ] [ ۰۲:۰۷:۱۳ ] [ alirezam216 ] [ نظرات (0) ]

پارك دلفين كيش

مي‌توان به جرئت گفت پارك دلفين كيش واقع در جنوب شرقي اين جزيره، يكي از اصلي‌ترين جاذبه‌هاي گردشگري است كه هر شخص آرزوي حداقل يك‌ بار بازديد از آن را دارد. اين پارك به مساحت ۱۰۰ هكتار به سرمايه‌گذاري حسين ثابت، صاحب هتل بزرگ داريوش ساخته شد و حدود ۱۰ سال است كه با مديريت آقاي سيد عبدالرضا موسوي، مالك شركت هواپيمايي زاگرس به فعاليت خود مشغول شده است.

امكانات و ويژگي‌هاي پارك دلفين كيش

ديدني‌هاي پارك دلفين كيش تنها محدود به نمايش‌هاي تحير انگيز دلفين‌هاي آموزش‌ديده توسط مربيان مجرب در داخل آب نبوده و شما مي‌توانيد از باغ وحش و باغ پرندگان مجموعه توسط سيستم حمل و نقل گذاشته شده در اختيار تمامي بازديدكنندگان نيز ديدن فرماييد.

بازديدكنندگان گرامي با اتوبوس ابتدا به باغ پرندگان و سپس از آنجا به پارك دلفين كيش برده مي‌شوند.

تنوع زيستي بسيار زياد اين پارك شامل ۵۰ گونه از پرندگان مختلف همچون شترمرغ، لك لك، پليكان، قو، طوطي ماكائو، توكان، توركو و…، بيش از ۱۰۰ گونه گياه شامل اوكاليپتوس، درخت‌هاي نخل، بنجامين‌هاي بزرگ، آكاسيا، گل ختمي، ۲۵ گونه كاكتوس، شيشه‌شور، درختان لور، جونيا پروس، كهور سياه نوفيلد و انواع ديگر گياهان و ۲۱ گونه از پستانداران دريايي مانند شير دريايي شمالي و جنوبي، گراز دريايي، گربه دريايي، پنگوئن‌ها و دلفين‌هاي دوست داشتني از سرتاسر نقاط جهان مي‌باشد. اما فقط همين‌ها نيست! در اين مجموعه گونه‌اي نادر از تمساح‌هاي معروف به پوزه‌­كوتاه كه بومي كشورهاي هند و بنگلادش اند نيز نگهداري مي‌شوند.

شرايط محيطي حيوانات بسيار مناسب و قابل زادوولد مي‌باشد تمامي حيوانات زير نظر مربيان و مسئولين حرفه‌اي، آموزش ديده و به آنها رسيدگي مي‌شود.

اين مطلب را از دست ندهيد  آشنايي با جزيره كيش و حيات وحش آن

ضمناً آبزيان پارك در استخري با مساحت بيش از ۱۸۰۰۰ متر مكعب نگهداري مي‌شوند! امكانات قابل توجه ديگر اين مجموعه كه ساخته شده‌اند و يا در حال ساخت و احداث­ اند شامل رستوران‌ها، باغ پروانه‌ها، جنگل‌هاي باران مصنوعي، دنياي اركيده و كوه آتشفشان مي­باشند.

قيمت بليط پارك دلفين

بازديدكنندگان از پارك دلفين كيش طبق مصوبه، ملزم به پرداخت مبلغ ۲۸۰ هزار تومان به ازاي هر نفر بزرگسال براي ۲ ساعت بازديد مي‌باشند كه ممكن است از نظر شما كمي گران و غير مقرون به صرفه باشد. اما خوشبختانه اين هزينه با تخفيف خود مجموعه در همه مراكز فروش بليط، ۱۶۵ هزار تومان تصويب شده است!همچنين شما مي‌توانيد از تخفيف‌هاي موجود در سايت‌ها و يا هتل‌هايي مانند داريوش و هليا كه ارائه دهنده بليط هستند استفاده نماييد. به مناسبت روز رسمي گردشگري نيز پرسنل مجموعه، ارائه دهنده اين بليط‌هاي تخفيف‌دار در درب ورودي فرودگاه به گردشگران هستند.قابل ذكر است هزينه‌ي بليط براي كودكان به ميزان كمتر محاسبه خواهد شد و پدر و مادران عزيز براي كودكان زير ۲ سال خود ملزم به تهيه بليط نمي‌باشند!

ساعت بازديد

گردشگران مي‌توانند همه روزه از ساعت ۱۸:۰۰ الي ۲۱:۳۰ به گشت و گذار در اين مجموعه تفريحي مشغول شوند.

(در نظر بگيريد ممكن است اين تعيين ساعت متغير باشد كه حتما توسط سايت‌هاي فروش بليط اطلاع رساني خواهد شد.)

آدرس و شماره تماس مركز

آدرس: هرمزگان، جنوب جزيره كيش، مركز تفريحي گردشگري پارك دلفين كيش

حرف آخر

ديدن مجموعه دلفيناريوم كيش، از الزامات هر گردشگري در اين جزيره است و بدون استثناء تبديل به يكي از زيباترين خاطره‌هاي شما خواهد شد. اگر قصد سفر به كيش را داريد، زمان و هزينه‌اي را براي بازديد آن كنار بگذاريد و بدانيد ارزشش را خواهد داشت!

 

پارك دلفين كيش


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۴ دى ۱۳۹۸ ] [ ۰۱:۴۸:۵۴ ] [ alirezam216 ] [ نظرات (0) ]

اجاره خانه در كيش

اجاره خانه در كيش جزيره معروف و زيباي كيش هر ساله ميزبان بسياري از مردم سراسر جهان براي تفريح و تجارت مي‌باشد. از اين نظر ارائه خدمات متنوع، بسته به نياز و شرايط مسافران همانند انواع خانه‌هاي اجاره‌اي، امري حياتي در رضايت همگاني است.

خيلي از گردشگران اين جزيره­ ي خوش آب‌وهوا تمايل دارند بجاي رزرو هتل، از خدمات و تنوع بيشتر و غير محدودتر خانه‌هاي قابل اجاره استفاده نمايند. اين خانه‌ها در ابتدا بين دانشجويان پذيرفته شده در اين جزيره از محبوبيت بيشتري برخوردار بودند و بصورت روزانه، ماهانه و يا سالانه مورد اجاره قرار مي­گرفتند، ولي امروزه به يكي از گزينه‌هاي مورد توجه هر تورسيتي اضافه شده­اند.

خانه مورد علاقه خود را بسته به سليقه اجاره كنيد!
شما براي اقامت موقت در كيش از تنوع  زيادي براي انتخاب برخورداريد. انواع خانه‌ هاي قابل اجاره در كيش شامل آپارتماني، ويلايي، سوئيت، پنت هاوس، ساحلي، لاكچري و حتي روستايي، در انواع متراژ و داراي اتاق و پاركينگ
به تعداد مورد نياز در دسترس همگان قرار گرفته است. امكانات ديگر نذير استخر، سونا و … را نيز مي‌توانيد مد نظر قرار دهيد.

نحوه اجاره ي خانه در كيش
لازم است بدانيد براي اقدام به اجاره خانه‌ در كيش بايد از رسمي بودن و مجوز داشتن مركز اجاره دهنده اطمينان حاصل فرمائيد و تجربه شيرين سفر را براي خود و هم‌سفران خود تلخ ننمائيد! معمولاً انجام عمليات رزرو قبل از حركت از طريق تماس تلفني و يا رزرو اينترنتي مي­باشد تا مركز خانه‌ي مورد علاقه­ي شما را برايتان نگه دارد.
از اين رو شما ملزم به ارائه مبلغي بعنوان پيش‌پرداخت خواهيد شد و مورد اطمينان بودن شركت اجاره دهنده از اين نظر هائز اهميت است.

مدارك مورد نيازي كه بهتر است با خود به همراه داشته باشيد نيز شامل شناسنامه و كارت ملي مي‌باشد.

مزايا و معايب اجاره خانه
بگذارييد ابتدا به مزاياي اين اجاره بپردازيم. اگر خانواده‌اي پرجمعيت هستيد و يا با دوستان زيادي راهي سفر شده‌ايد، اجاره‌ي يك خانه بسته به تعداد و شرايط شما هزينه‌ي قابل توجهي را در مقايسه با رزرو يك واحد هتل از شما مي‌كاهد.

از ديگر مزاياي خانه اين است كه برخلاف هتل، شما ملزم به ارائه كارت شناسايي در هر بار ورود به واحد خود نخواهيد بود. همچنين فضاي بسيار راحت‌تر و دوستانه‌تري نسبت به هتل خواهيد داشت. به عنوان مثال، در اختيار داشتن آشپزخانه كه اين قابليت در هتل‌ها وجود ندارد!

و اما معايب! كه نكات قابل توجهي در آن نهفته است و بهتر است دقت لازم را نسبت به آن داشته باشيد.

ابتدا بايد گفت، امكانات و خدماتي كه در انواع هتل‌هاي چند ستاره كيش ارائه مي‌شوند را مسلماً نمي‌توانيد در يك خانه داشته باشيد. نظافت‌هاي روزانه توسط مستخدمين و غذاهاي بسيار لذيذ و لوكس از اين قبيل مي‌باشند.

ولي مهم‌ترين نكته‌اي كه هميشه در اجاره خانه در كيش بايد به آن دقت كنيد، شناختن شخص اجاره دهنده مي‌باشد.

چه تعداد كساني كه سودجويانه و بطور غير قانوني هزينه‌هاي گزافي را از مسافران ناآگاه براي اجاره خانه در كيش دريافت مي‌كنند و جالب است بدانيد خيلي از اين افراد حتي صاحب اصلي اين منازل نمي‌باشند! اين اشخاص ممكن است به دلايلي چون رسيدگي به گل و گياه‌هاي منزل درصورت نبود صاحب اصلي و يا محافظت از خانه بعنوان نگهبان شبانه‌روزي، كليد خانه را بدست آورده و آزادانه آن را به هر شخصي اجاره دهند!

تبيلغات موجود در پيج‌هاي اينستاگرام و سايت‌هاي غيرقانوني نيز از اين قاعده مستثني نمي‌باشند.

اجاره يك خانه در كيش چند؟!
شما بسته به نوع خانه و امكانات آن، سال ساخت، متراژ، تعداد اتاق‌ها، موقعيت مكاني، نزديك بودن آن به مراكز و امكانات تجاري و تفريحي و … بايد متحمل هزينه‌هاي متفاوت شويد. قيمت اجاره خانه‌ها از شبي ۲۰۰ هزار تومان تا ۲ ميليون تومان متغيراند!

و نكته آخر اينكه وضعيت آب و هوايي اين جزيره را قبل از سفر و اقدام به اجاره خانه حتما در نظر بگيريد تا بتوانيد بسته به نياز خود بهترين نوع خانه را انتخاب نماييد.

اجاره خانه در كيش


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۴ دى ۱۳۹۸ ] [ ۰۱:۲۶:۴۱ ] [ alirezam216 ] [ نظرات (0) ]

اجاره ماشين در كيش ، تجربه گشت و گذار با ماشين‌هاي مدل بالا و گران از معدود آرزوهاييست كه خيلي از ما هنوز در حسرت آن مانده‌ايم، در حالي كه امروزه مي‌توان بي‌دغدغه و آسان به آن دست يافت!

اجاره ماشين در كيش، يكي از تفريحات معمول توريست‌هاي عازم به اين قطب مهم كشور مي‌باشد،
هر چند گاهي مشكل و دردسر ساز! شايد با خود مي‌گوييد كه توان پرداخت هزينه‌هاي گزاف اجاره را نداريد، زيرا تقريبا تمامي ماشين‌هاي قابل اجاره در كيش از انواع مدل بالا مي‌باشند، اما ديگر نگران آن هم نباشيد! هزينه­ها نسبت به خودروي انتخابي بسيار معقول­اند و تنها كافيست اطلاعات مورد نياز قبل از اقدام را به خاطر بسپاريد.

راه‌هاي اجاره ماشين در كيش

معمول‌ترين نحوه رنت اتومبيل( اجاره ماشين در كيش ) در اين جزيره، مراجعه حضوري به مراكز رسمي تحت عنوان “رنت كار” يا همان اجاره ماشين و عقد يك قرارداد با مؤسسه مورد نظر، بعد از ارائه مدارك مورد نياز مي‌باشد.

متأسفانه فقط معدود مراكزي با مجوز رسمي از اتحاديه در حال ارائه اين خدمات به مردم‌اند و چه بسا بسيار كساني كه بدون اطلاع داشتن از اين موضوع، به دام اين افراد سودجو گرفتار شده و خرج زيادي را متحمل شده‌اند!

امروزه سايت‌هاي مختلف رزرو آنلاين ماشين، راه‌كار بسيار سريع‌تر، امن‌تر و آسان‌تري براي متقاضيان است و تخفيف‌هاي خاص مربوط به هركدام، از نقاط مثبت جذب مردم به اقدام از اين طريق شده است.

به‌ هر حال ممكن است تعدادي از اين سايت‌ها تحت مديريت همين آژانس‌هاي سودجو باشند، لذا از رسميت داشتن آنان اطمينان حاصل كنيد.

 

مدل‌ها و قيمت‌ اتومبيل‌هاي قابل اجاره

تنوع ماشين در مراكز رنت كار  اجاره خودرو بسيار بالاست و شامل انواع خودرو‌هاي گران قيمت اسپرت، شاسي بلند، لوكس و وانتي بسته به نياز اشخاص متقاضي مي‌باشد. در ادامه برخي از محبوب‌ترين خودورهاي مورد استفاده مسافران را در اختيار شما قرار داده‌ايم.

ليست ماشين ها:

فورد ادج اسپرت

هامر

فورد موستانگ كروك

نيسان جُك

توسان ۲۰۱۷

سانتافه ۲۰۱۷

فورد تاروس

فورد ادج معمولي

كامارو كروك

هيوندا سوناتا

اجاره انواع ماشين در كيش

كيش تخفيف انواع خودرو اقتصادي، شاسي بلند، سدان، كروكي و اسپورت را براي اجاره موجود دارد. اين خودرو ها با مدل بالا و شرايط فني بسيار مناسب، لحظات تفريح شما را مرفه تر خواهند كرد.

اجاره ماشين در كيش خصوصا براي مسافراني كه مي خواهند از وقت خود حداكثر استفاده را ببرند حتي باصرفه تر از تاكسي هم خواهد بود! هزينه بالاي كرايه تاكسي براي مسير هاي متعدد، گاهي از اجاره روزانه يك خودرو معمولي بالاتر خواهد رفت.

اجاره ماشين در كيش ارزان قيمت با تخفيف

كيش تخفيف مدل بالا ترين و لوكس ترين خودرو ها را با ارزان ترين قيمت به مسافران عزيز ارائه مي كند.

قرارداد اجاره ماشين در دفتر رنت كار با مجوز رسمي از اتحاديه رنت كارهاي كيش منعقد مي شود. دقت كنيد براي استفاده از حقوق قانوني حتما از طريق اين نوع دفاتر اقدام به اجاره خودرو نماييد. مواردي مشاهده شده كه افراد خودرو شخصي خود را براي اجاره به مسافر انتقال داده اند و هيچگونه پاسخگويي در برابر مسائل فني و مالي بعدي نداشته اند.

انواع خودرو اقتصادي ارزان قيمت و شاسي بلند خانوادگي در اين مجموعه براي كرايه روزانه موجود مي باشد.

اجاره هايس در كيش | اجاره ون در كيش ( با راننده و بدون راننده )

اجاره هايس در كيش توسط رنت كار معتبر كيش انجام مي شود. انواع هايس و ون Vip مدل بالا به صورت دربستي بدون راننده يا با راننده موجود است.

قوانين اجاره ماشين در كيش

هر ۲۴ ساعت ۱ روز محاسبه مي شود.

هزينه جريمه يا خلافي در زماني كه طبق قرارداد خودرو در اختيار اجاره كننده است به عهده وي مي باشد.

هزينه تصادف يا خسارتي كه در اثر استفاده ناصحيح براي خودرو ايجاد شود به عهده اجاره كننده است.

هزينه هايي كه به صورت غير عمد يا در اثر فرسودگي قطعات مثل پنچري يا موارد موتوري ايجاد شود به عهده شركت رنت كار است.

اجاره ماشين در كيش

 

ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: اجاره ماشين در كيش،
موضوع:
[ ۴ دى ۱۳۹۸ ] [ ۱۲:۴۷:۳۳ ] [ alirezam216 ] [ نظرات (0) ]

خريد در كيش

خريد در كيش جزيره زيبا بعنوان قطب بزرگ گردشگري و تجارتي ايران، هر ساله ميزبان گردشگران بسيار زيادي از سرتاسر جهان مي‌باشد. لذا مجموعه امكانات تفريحي و رفاهي ايجاد شده دست در دست يكديگر داده تا تجربه‌اي بي­نذير را به تمامي كساني كه مقصد اوقات فراغت آنان اين جزيره است ارائه دهند

در اين ميان مراكز خريد در كيش با اينكه امروزه در هر نقطه از كشور امكانات فروشگاهي فراهم شده است، هنوز محبوبيت خاص خود را حفظ نموده­اند. از اين رو اگر قصد خريدي باكيفيت و مقرون به صرفه در سفر خود به اين سرزمين داريد، لازم است درباره نكاتي كه در اين مقاله قرار است به شرح آن‌ها بپردازيم اطلاعات لازم را داشته باشيد.

نام مراكز خريد در كيش و تجاري در حال ساخت

مراكز خريد در كيش (بهكيش، بازار ماهي كيش، پرديس ۳، پارس خليج، بساك، سارينا ۲ ، پانيذ، بوستان ، سيتي سنتر ۱ ،پديده ، پادنا، سيتي سنتر ۲ ، پرديس ۱ و ۲ ، شارستان، كارينا مال، دامون، شقايق، كيش مال، ديپلمات، گلستان، لاريسا مال، رويال مال، حافظ، ميكا مال، زيتون، صدف، سارينا۱ ، عربها، مرجان، مركز تجاري، مرواريد، مريم، ونوس، هايپر ماركت)، واقع در جزيره كيش، بوده كه در حال ساخت، مي باشند.

از كدام پاساژ خريد كنم؟!

كساني كه تجربه سفر به جزيره آب‌هاي آبي خليج فارس را داشته‌اند، در اولين سفر خود امكان ندارد كه در خيابان‌ها، هاج و واج به دنبال بهترين مركز خريد متناسب با خواسته‌، موقعيت مكاني و بودجه‌ي مالي خود نبوده باشند!

در ادامه به معرفي اصلي‌ترين مراكز خريد تجاري و محلي كيش توجه فرماييد:

  • مركز تجاري كيش (Kish Trade Center)

كيش سنتر يكي از برترين و معتبرترين مراكز خريد در كيش واقع در خيابان فردوسي در شرق جزيره به حساب مي‌آيد.
در سال ۱۳۷۹ تأسيس گرديد و وسعتي به اندازه ۴۰ هزار متر مكعب را داراست. در حال حاضر بيش از ۴۸۰ واحد تجاري در زمينه فروش مواد غذايي، دارويي و مكملي، پوشاك و لباس، كيف و كفش، ساعت، عينك، آرايشي و بهداشتي، لوازم خانگي، صوتي و تصويري، موبايل، لپ تاپ و تجهيزات رايانه‌اي در اين مركز فعاليت ‌مي‌كنند.
همچنين مي‌توانيد نمايندگي بسياري از برندهاي خارجي را در آن بيابيد!

اين مطلب را از دست ندهيد   شهر باستاني حريره در كيش

انجام مراسم قرعه‌كشي‌هاي شبانه با حضور مردم و نورپردازي‌هاي جذاب از ويژگي‌هاي متمايز اين مركز مي‌باشد. رستوران گردان، كافي شاپ، آژانس مسافرتي، آژانس املاك، پله برقي و نمازخانه از امكانات كيش سنتر به حساب مي­آيد.

  • مركز خريد زيتون

از ديگر مجتمع‌هاي تجاري اصلي كيش واقع در بلوار ساحل است كه داراي دو طبقه و تحت فعاليت ۹۰ واحد تجاري در زمينه پوشاك، كيف و كفش، تزئينات، آرايشي بهداشتي، لوازم خانگي و… مي‌باشد. اما جالب است بدانيد كه عطرفروشي‌هاي اين مركز از محبوبيت بسيار خاصي نسبت به بقيه اجناس برخوردارند!

همچنين امكاناتي نظير كافي شاپ، رستوران، خودپرداز و پاركينگ باز در اختيار بازديدكنندگان قرار داده شده است.

گران‌ترين مراكز خريد در جزيره كيش عبارت‌اند از:

  • مجتمع تجاري پرديس ۱

همانند مركز تجاري كيش، پرديس ۱ نيز از مهم‌ترين مراكز خريد واقع در بلوار فردوسي محسوب مي‌گردد كه در سال ۱۳۷۱ تأسيس گرديد. مساحت ۱۲۰۰۰ متر مربعي و معماري خاص اروپائي، اين مجموعه را بسيار متمايز نموده است.
در حال حاضر بيش از ۲۰۰ واحد تجاري در ۲ طبقه­ ي اين مركز در زمينه فروش انواع اجناس فعاليت مي‌كنند. لباس‌هاي ورزشي اين مجتمع، محبوب‌ترين بخش پرديس ۱ در بين خريداران به حساب مي‌آيد.

امكانات اين مركز علاوه بر موارد ذكر شده در مراكز قبلي، شامل شعب بانك و كافي نت مي‌باشد. قرعه‌كشي جوايز نقدي و غير نقدي نيز بخش ثابت شبانه­ ي آن است (هر شب ساعت ۲۲:۰۰).

خريد در كيش

 
 

ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۴ دى ۱۳۹۸ ] [ ۱۱:۳۹:۰۱ ] [ alirezam216 ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ]
.: Weblog Themes By tibablog :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
لینک دوستان
نظرسنجی
[#VoteTitle#]
[#VTITLE#]
     نتیجه

لینک های تبادلی
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 0
دیروز : 0
افراد آنلاین : 1
همه : 0
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب