alirezam216
alirezam216
[ ۱ مهر ۱۳۹۸ ] [ ۰۷:۰۹:۲۳ ] [ alirezam216 ] [ نظرات (0) ]

طرح‌هاي بهسازي و نوسازي بافت‌هاي فرسوده شهري و اقامتگاه‌هاي غيررسمي

بر اساس ماده ۴۲ آيين‌نامه اجرايي قانون ساماندهي و حمايت از توليد و عرضه مسكن مصوب 1387، به منظور سرعت بخشيدن در اجراي طرح‌هاي بهسازي، نوسازي و توانمندسازي بافت‌هاي فرسوده شهري و سكونتگاه‌هاي غيررسمي و به منظور تحقق مديريت هماهنگ، اقدامات زير انجام مي‌شود:

1- دفاتر خدمات نوسازي محدوده‌ها و محلات مورد نظر توسط بخش غيردولتي تحت نظارت شهرداري‌ها تشكيل مي‌شود. ساز و كار تشكيل، شرح خدمات، قوانين و ضوابط مربوط، ظرف دو ماه از ابلاغ اين آيين‌نامه توسط وزارتخانه‌هاي مسكن و شهرسازي و كشور تهيه و اعلام مي‌شود. در طول دوران نوسازي كليه دستگاه‌هاي اجرايي مي‌توانند اختيارات خود را به دفاتر خدمات نوسازي واگذار نمايند.

2- حق‌الامتياز آب، برق، گاز، تلفن و مانند آن در محدوده‌هاي مربوط پس از نوسازي و بدون دريافت حق نگهداري محفوظ بوده و دستگاه‌هاي مربوطه بايد در اولين فرصت نسبت به برقراري و تأمين خدمات مورد نياز و مازاد بر (اضافه بر) وضع قبل از نوسازي اقدام كنند.

3- ادارات ثبت اسناد و املاك با اولويت و خارج از نوبت نسبت به انجام امور ثبتي مربوط به تجميع، تفكيك و افراز (تقسيم مال مشترك) و صدور اسناد و مانند آن اقدام مي‌كنند.

4- هزينه‌هاي بخش غيردولتي در جهت تأمين خدمات و فضاهاي عمومي، فرهنگي و مذهبي در اين مناطق به عنوان هزينه‌هاي قابل قبول مالياتي موديان (پرداخت كنندگان) خواهد بود.

اقدامات تأمين زمين و بهره‌برداري از ظرفيت‌هاي جديد

بر اساس ماده ۴۳ آيين‌نامه اجرايي قانون ساماندهي و حمايت از توليد و عرضه مسكن مصوب 1387، وزارت مسكن و شهرسازي با هدف تأمين زمين و بهره‌برداري از ظرفيت هاي جديد حاصل از بهسازي و نوسازي بافت‌هاي فرسوده شهري و سكونتگاه‌هاي غيررسمي و توليد و عرضه مسكن توسط بخش غيردولتي به ميزان سهم برنامه‌هاي پيش‌بيني شده در بافت‌هاي مذكور (ياد شده) به شرح زير حمايت مي‌كند:

1- كليه زمين هاي واقع در محدوده بافت‌هاي فرسوده شهري و سكونتگاه‌هاي غيررسمي متعلق به وزارتخانه‌ها، مؤسسات دولتي و شركت‌هاي دولتي كه ۱۰۰% سهام آنها متعلق به دولت مي‌باشد، براي حمايت از اين امر اختصاص مي‌يابد.

2- براي اجراي پروژه‌هاي الگوي نوسازي در احداث و ساخت مسكن از محل اراضي و زمين‌هاي بند (۱) ماده 43 اين آيين‌نامه و اراضي (زمين‌ها) در اختيار، واگذاري زمين به شكل فروش به قيمت كارشناسي روز بر اساس اعلام كارشناس رسمي با تقسيط حداكثر پنج سال يا به شكل اجاره بلندمدت و يا به شكل اجاره به شرط تمليك (مالكيت) به مجريان طرح‌ها و متقاضيان داراي شرايط بر اساس دستورالعملي كه توسط وزارت مسكن و شهرسازي ابلاغ خواهد شد، صورت مي‌گيرد.

وكيل ملكي 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۹ شهريور ۱۳۹۸ ] [ ۰۵:۵۲:۴۱ ] [ alirezam216 ] [ نظرات (0) ]

توسعه كيفيت زندگي و روابط سالمند تحت مراقبت

در صورتي كه شما مجبور به انجام خدمات ، منزل باشيد، ايجاد يك طرح مراقبت اولين قدم مهم است. همانطور كه متوسط سن انسان ها در حال بالا رفتن است، احتمال اين كه هر يك از ما نياز به اتخاذ يك يا چند مسئوليت برنامه پرستار سالمند را داشته باشيم افزايش مي يابد. به استثناي اينكه سالمند شما شرايطي نسبي دارد كه مستلزم بستري شدن يا درمان تخصصي است، خدمات پرستاري در خانه اغلب راحت و آرام تر از خدمات پرستاران بيمارستان است كه يك بيمار سالخورده مي تواند دريافت كند.

در حال حاضر اگر نياز به داشتن پرستار سالمند براي والدين يا نسل پيردر خانه هستيد، در اينجا برخي از ملاحظاتي كه ممكن است بخواهيد  به عنوان يك پرستار سالمند برنامه ريزي كنيد را آورده ايم.

برنامه پرستار سالمند را بسازيد

براي ارزيابي ميزان كامل آماده سازي اينكه سالمند شما چه نيازهايي دارد، بايد با ايجاد يك طرح پرستار سالمند از خود شروع كنيد.

طرح پرستار سالمند يك سند است كه سابقه نيازها، اقدامات و مسئوليت ها، راه مديريت ريسك و طرح هاي احتمالي را ارائه مي دهد به طوري كه بيماران، اعضاي خانواده، مراقبين، پرستاران و ديگر متخصصان بهداشت مي دانند كه بايد روزانه  و همچنين در رويداد بحران چه كاري انجامدهند.

يك طرح پرستار خوب بايد با مشورت با بيمار سالمند، پزشك يا اعضاي خانواده تان ايجاد شود.

درك و ثبت نيازهاي پزشكي براي برنامه پرستار سالمند

با درك شرايط پزشكي مختلف براي پايه ريزي طرح پرستار شروع كنيد. سالمندان اغلب با بيماري هاي متعدد مزمن روبرو هستند و شما بايد هركدام از آنها را درك كنيد و از آنها در طول زمان براي پيشرفت طرح پرستار سالمند استفاده نماييد.با پزشك خانوادگي خود صحبت كنيد و فهرستي از داروهايي را كه سالمند بايد روزانه مصرف كند، چگونگي اعمال آنها تهيه كنيد و توجه داشته باشيد تا چه موقع و چه زماني بايد براي آزمايشات يا روشهاي منظم به پزشك يا بيمارستان مراجعه كنيد تا به يك طرح پرستار سالمند جامع دست پيدا كنيد.

اين را ميدانيد :  معلوليت چيست؟ طبقه بندي انواع معلوليت (بخش دوم)

نيازهاي تغذيه اي و فيزيكي سالمند در دوران انجام فعاليت

به هر گونه محدوديت هاي خاص غذايي و همچنين نيازهاي مراقبت هاي فيزيكي توجه داشته باشيد.

 • آيا سالمند به كمك پرستار سالمند نياز دارد تا به حمام برود؟
 • آيا سالمند براي انجام كارهاي ساده مانند حمام كردن، توالت، نظافت، خوردن و تحرك نياز به كمك دارد؟
 • در صورتي كه قادر به انجام اين كارهاست ، آيا خانه شما مجهز به صندلي چرخدار است و آيا اصلاحاتي لازم است تا اين كارها ساده تر انجام شود؟
 • آيا شما در قالب پرستار سالمند، قادر به كمك در رفع اين نيازها هستيد و آيا مي توانيد به افراد سالمند كمك كنيد؟
 • حمايت احساسي و رواني  از سالمندان

در صورتي كه فرد تحت مراقبت با مشكلات ذهني يا عاطفي دست وپنجه نرم مي كند، آيا پرستار سالمند او مناسب است؟ سالمندان با شرايطي از قبيل: سالمندان امكان دارد مشكلات پيچيده اي داشته باشند و پرستار ممكن است نيازداشته باشد كه برنامه هاي پرستار سالمندي ويژه اي را براي شرايط خود اتخاذ كند. آيا پرستار سالمند شرايط لازم را دارد؟

پرستار بيمار

پرستار بچه

پرستار نوزاد

پرستار كودك

 

ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۵ مرداد ۱۳۹۸ ] [ ۱۲:۲۱:۳۷ ] [ alirezam216 ] [ نظرات (0) ]

آنچه كه بايد كسانيكه سالمند در منزل دارند بدانند

ضايعات مغزي، دردهاي جسماني، محدوديت بينايي شنواي، استروك (حمله قلبي) و زندگي تنها يكي از عوامل گوشه نشيني و نداشتن اميد به زندگي در سالمندان است.

روانشناسان شايع‌ترين مشكلات رواني در دوران سالخوردگي را اضطراب و برخي مشكلات خلقي مانند افسردگي مي‌‌دانند. از اين نظر سالمندان از زمره گروههاي آسيب‌پذير در جامعه به شمار مي‌‌آيند كه لازم است در جهت كاهش افسردگي و اضطراب ياري شوند.

ساير اختلال‌‌هايي كه معمولا در دوران پيري شايع مي‌‌شود عبارت است از: ترس از مرگ، احساس تنهايي، ناكامي، خستگي، استرس، افكار خودكشي، تغيير در الگوي خواب. البته همان طور كه مي‌‌دانيد اين اختلال‌ها غير از بيماري‌‌هاي جسماني هستند كه معمولا سالخوردگان با آنها دست و پنجه نرم مي‌‌كنند. بيماري‌هايي نظير ناراحتي‌‌هاي قلبي، ديابت، ناراحتي‌‌هاي گوارشي، عروقي و فشارخون … اما از بين اختلال‌‌هاي روانشناختي، افسردگي، به عنوان معمولي‌ترين مسايل احساسي و عاطفي در سنين سالمندي بروز مي‌كند و معمولا در اين سنين از دست دادن علاقه و انرژي، بيخوابي زياد، ابراز شكايت و سرزنش خود در قالب افسردگي نمايان مي‌‌شود. متاسفانه مواردي مانند مرگ همسر، اختلال در انجام وظايف و از دست دادن آزادي نيز از دلايل بروز افسردگي در سالمندان است و تاسف بيشتر اين است كه احتمال موفقيت در خودكشي در سالمندان افسرده به مراتب بيشتر از جوانان گزارش شده است.

همچنين اختلالات اضطرابي نيز مي‌‌تواند در سالمندان همچون هراس، وحشت زدگي و يا حتي علايمي از بيماري‌‌هاي غدد داخلي، تنفسي، قلبي و عروقي، را ايجاد كند كه در اين مواقع مراجعه افراد سالمند به مراكز بهداشتي و درماني ضروري است.

همه ي اين موارد نشان مي‌‌دهند كه ما به عنوان فرزندان يا نوه‌‌ها و حتي به عنوان اطرافيان افراد سالمند لازم است به آنها در بدست آوردن روحيه بهتر كمك كنيم.
اما چگونه؟ در اين مقاله مي‌‌خواهيم برخي از اين راه كار‌‌ها را با شما در ميان بگذاريم.

سالمند، كودك نيست

متاسفانه برخي از ما با سالمندان مانند كودكان رفتار مي‌‌كنيم. به آنها امر و نهي مي‌‌كنيم و فراموش كرده‌ايم كه سالمند ناتواني كه با او طرف هستيم شان و مرتبه خاصي دارد كه در رفتار با آنها بايد مراقب به خطر نيفتادن آن شان و مرتبه باشيم. در بسياري موارد وقتي صحبت از مراقبت و نگهداري از پدر و مادر سالمندمان به ميان مي‌آيد، گمان مي‌كنيم چون آنها را دوست داريم، اين مراقبت بسيار ساده است. براي همين با يك نگرش سنتي با آنها كه پا به سن گذاشته‌اند، رفتار مي‌كنيم؛ رفتارهايي كه گاهي مناسب سن والدين سالمندمان (چه سالم و چه بيمار يا معلول) نيست. گاهي اوقات ما سعي داريم همان‌طور كه از فرزندمان مراقبت مي‌كنيم، با آنها برخورد كنيم و فراموش مي‌كنيم كه ما هرگز نمي‌توانيم والد پدر و مادر خود باشيم و مراقبت از آنها مهارت‌هاي خاصي نياز دارد.

اين را ميدانيد :  بيماري پروانه اي در كودكان چيست؟ (بخش دوم)

نكته مهم اين است كه اين مهارت‌ها كه بايد در تك‌تك رفتارهاي ما نمود داشته باشد، آموختني هستند اما بيشترمان اين مهارت‌ها را بلد نيستيم و صرفا با مهر و محبت هم نمي‌توان اين مهارت‌ها را در خود ساخت. شايد اگر به طريقي ياد مي‌گرفتيم كه چه‌طور با فرد سالمند خانواده رفتار كنيم، اين همه گلايه و نارضايتي در خانواده‌مان به وجود نمي‌آمد.

پيشنهاد بدهيد نه دستور

اگر مي‌‌خواهيد به سالمندان براي شركت در كلاس‌‌ها يا دوره‌‌ها، يا وقت گذراندن با همسالان خود، توصيه‌‌هايي داشته باشيد اين توصيه‌‌ها حتما بايد به شكل پيشنهاد به آنها داده شود نه به شكل دستور. آزادي عمل را از آنها نگيريد و فقط آنها را تشويق و ترغيب كنيد تا برنامه‌ريزي‌‌هاي جديدي براي خود داشته باشند. تجربه نشان مي‌‌دهد كه دستور دادن و حكم صادر كردن براي سالمندان، آنها را افسرده و نااميد خواهد كرد و حتي باعث خواهد شد كه مقاومت كرده و حالت دفاعي به خود بگيرند و بخواهند جايگاه قبلي خود را به رخ شما كشيده يا دوباره بدان برگردند. در حالي كه توان آن را هم ندارند و سرانجام نااميدتر و افسرده شوند.

انتقال حس مفيد بودن

دوره سالمندي هم مانند هر دوره ديگري در زندگي خصوصيات و مشكلات مربوط به خود را دارد به طور خلاصه، مي توان گفت تنها يك نكته مهم را در مورد رفتار با سالمندان اشاره كرد. كه ما بايد همواره در ذهن خود يادآوري كنيم كه اين سالمند (پدر، مادر يا هر عضو ديگر خانواده) به علت ناتواني قواي جسماني و آسيب‌پذيري در مقابل بيماري ‌ها به شدت نگران و مضطرب است كه مبادا سلامت او به خطر بيفتد. از طرف ديگر به خاطر تغيير شرايط زندگي نسبت به گذشته‌، اين افراد تا حدي دچار كاهش اعتماد به نفس مي ‌شوند. در نتيجه هميشه سعي دارند با اين درگيري ذهني مي ‌كوشند كه به خود و اطرافيان بگويند هنوز هم مثل گذشته فرد موثري هستند. حالا اگر ما خودمان به اشكال مختلف، به فرد سالمند كمك كنيم كه از نظر ذهني، آسودگي اينكه هنوز جايگاه قبلي، يعني موثر و مفيد بودن را دارد؛ در نتيجه اضطراب سالمند كمتر مي شود، و جايگاه خود را در مخاطره نمي‌بيند و دچار كاهش اعتماد به نفس نمي گرد.

به طوري كه ديده شده كساني كه در خانواده‌ شان فرد سالمندي را دارند، وقتي به هر دليلي جايگاه قبلي والدين شما كه در دوران طولاني بزرگسالي آن را به سختي تثبيت كرده بودند، در معرض آسيب قرار مي‌ گيرد، فرد سالمند به دنبال به دست آوردن آن جايگاه قبلي، ممكن است به حوزه ‌هايي وارد شود كه شايد براي شما و يا بعضي از افراد خانواده ورود به اين حوزه نوعي دخالت تعبير شود و يا تا حدي هضم سخت باشد؛ بعنوان مثال مادر شما چنين قصدي ندارد كه در امور تربيت فرزند شما و يا روابط خانوادگي‌ تان دخالت كند، بلكه فقط قصد دارد نشان دهد كه هنوز هم مثل گذشته فردي مفيد و توانمند است كه ديگران مي ‌توانند به او رجوع كرده و در حوزه ‌هاي مختلف از او نظر بخواهند. اگر هر كدام از ما برحسب علاقه، توان و تجربه سالمندمان، جايگاهش را به او تقديم كنيم و با رفتارمان به او نشان دهيم كه هرگز از نظر ما به فردي سربار و غير موثر تبديل نشده است، بسياري از مسايل و مشكلات‌مان حل خواهد شد.

اين را ميدانيد :  كودكاني كه نبايد تنها بمانند (بخش چهارم)

بيشتر سالمندان توانايي هاي خاصي دارند. اگر به آنها اين فرصت و موقعيت را بدهيم كه توانايي خود را به نوجوانان و كودكان محله يا فاميل بياموزند، احساس مفيد بودن آنها را بالا داده‌ ايم. يا اگر مثلا مي‌‌توانند به كودك ما ديكته بگويند يا در حساب ساده به آنها كمك كنند خوب است كه از آنها كمك بگيريم.

كدام فرزندان؟

در صورتي كه فرزندي از والدين خود محبت دريافت نكرده باشد، آيا مي‌‌تواند در سالمندي به آنها رسيدگي و محبت كند؟ خوب يا بد، تحقيقات نشان داده‌ اند كه شيوه رفتار با والدين در سن پيري و ارتباط فرزندان با آنها تا حد زيادي به شرايط خانوادگي سال ‌‌هاي قبل و حتي تا دوران كودكي برمي ‌گردد. در مواردي كه فرزندان هميشه از محبت پدر و مادر برخوردار بوده ‌اند و احساس كمبود عاطفي نمي ‌كنند، خود را مديون آنها دانسته و با مهرباني و احساس قدرشناسي سعي دارند تا هر كاري كه از دست ‌شان بر مي ‌‌آيد، براي آنها انجام دهند.

ولي در خانواده ‌‌هايي كه فرزندان هميشه از بدرفتاري ‌‌هاي جسمي و روحي رنج برده ‌اند و در محيط خانه فقط تنبيه، سرزنش، ناراحتي و بي ‌توجهي حاكم است، وابستگي عاطفي چندان قوي با والدين ندارند و يا اينكه خيلي كم به آنها ابراز محبت مي‌‌كنند.

به عبارت بهتر، آنها نمي ‌توانند عشق و علاقه ‌اي را كه دريافت نكرده ‌اند، تقديم كنند و در واقع قادر به انجام آن نيستند، چون هيچ‌ گاه، چيزي در اين زمينه ياد نگرفته ‌اند. اين گروه از فرزندان، از طرف ديگر از نوعي فشار اجتماعي شديد نيز رنج مي ‌‌برند كه بايد والدين را دوست داشت و به كارهاي آنها رسيدگي كرد، صرف نظر از اينكه نوع رفتار آنها چگونه بوده است. اين فشار اجتماعي يك نوع احساس گناه را در آنها به وجود مي ‌‌آورد و اين حس را منتقل مي‌‌ كند كه: حالا كه آنها پير شده ‌اند و گذشته ‌‌ها گذشته، تو مي ‌‌تواني ناراحتي ‌‌ها را فراموش كني و آنها را ببخشي و از آنها مراقبت كني. اما متاسفانه چنين فرزنداني قادر به اين كار نيستند. در نظر داشته باشيم ما از جواني بتوانيم با محبت به اطرافيان و خصوصا فرزندانمان و ايجاد حس احترام به بزرگترها، شرايط بهتري را براي سالخوردگي خود آماده كنيم.

اين را ميدانيد :  گاواژ چيست؟

زندگي والدين سالخورده با فرزندان

هرگز اجازه ندهيد كه والدين سالخورده ‌تان به خانه سالمندان بروند بلكه آنها را در كنار خود نگهداري كنيد.

من اين توصيه را نه تنها به عنوان يك پرستار سالمند به اطرافيان خود مي ‌‌كنم. بلكه واقعا معتقدم هر قدر هم كه زندگي ما سخت باشد باز هم مي ‌‌توانيم از والدين ‌مان مراقبت و نگهداري كنيم. حتي سفارشم به فرزنداني كه از والدين خود محبتي هم نديده ‌اند همين است. ولي در چنين وضعيتي به والدين سالمند هم توصيه مي ‌‌كنم توقع خود را از فرزند پايين بياورند و او را محدود و آشفته نكنند تا بتوانند دركنار هم زندگي كنند.

من مي ‌‌دانم كه بسياري از سالمندان در فرزندان خود ايجاد احساس گناه مي ‌‌كنند و آنها را با نيش و كنايه يا توقعات بيش از حد آزار مي دهند. اما گفتگو مي‌‌تواند در اين موارد كمك كننده باشد. فرزندان بايد شرايط خود و همسر و فرزندان خود را براي والدين توضيح دهند و از آنها بخواهند كه تا حدي كه ميسر است خود را با شرايط منزل آنها تطبيق دهند. همسر و فرزندان هم لازم است همين كار را انجام بدهند و خود را با سالمندي كه به منزل آنها مي ‌‌آيد تا حد امكان هماهنگ كنند. در صورتيكه اين كار صادقانه انجام بشود مطمئنا مي ‌‌تواند محصولات خوبي هم بدهد.

سخن آخر

سخن آخر اين كه پير شدن و كهنسالي اصلا چيز بدي نيست. بلكه مرحله خاصي از زندگي است كه بايد به خوبي تجربه و از آن عبور كرد. اشخاص سالمند همانند يك صندوقچه پر از جواهر هستند. اين جواهرات همان تجربه ‌‌ها و داشته ‌‌هاي معنوي و فهم و شناخت آنها از زندگي است. اگر قفل اين صندوقچه با محبت باز شود جواهرات موجود در آن مي ‌‌تواند به راحتي در اختيار اطرافيان قرار گيرد اما اگر به صندوقچه آسيبي وارد بيايد شايد هرگز جواهرات آن هم رو نشود و مورد استفاده قرار نگيرد. ما به عنوان افراد ميانسال يا جوان بايد از همين حالا خود را براي دوران كهنسالي آماده كنيم و بدانيم مي ‌‌خواهيم چه جواهري را به اطرافيان خود هديه دهيم. سالمندان هم لازم است جواهر‌‌هاي خود را نه تنها بيماري‌‌ ها و ناكامي ‌‌ها و نارضايتي‌‌ ها و… ) را براي اطرافيان آماده كنند تا زندگي سالم‌ تر و شاد‌تري را در كنار خانواده خود داشته باشند.

پرستار بيمار ، پرستار كودك ، پرستار نوزاد ، پرستار بچه

 

ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۵ مرداد ۱۳۹۸ ] [ ۱۲:۲۰:۴۸ ] [ alirezam216 ] [ نظرات (0) ]

https://bit.ly/2YUnzxx

https://tinyurl.com/y6hwxthk

http://bit.do/e2nm2

https://is.gd/AlC8rN

http://v.ht/LPkc

yon.ir/jk6il

https://b2n.ir/27140

http://fi9.ir/g22kxb

https://plink.ir/1YaM4

https://opizo.com/sL5V0L


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۹ تير ۱۳۹۸ ] [ ۰۹:۵۸:۳۰ ] [ alirezam216 ] [ نظرات (0) ]

تعمير تلويزيون شارپ

تعمير تلويزيون اسنوا

تعمير فتوكپي شارپ

تعمير لپ تاپ لنوو

تعمير لپ تاپ dell

تمير لپ تاپ msi

تعمير لپ تاپ اپل

تعمير لپ تاپ اچ پي

تعمير لپ تاپ ايسوس

تعمير لپ تاپ توشيبا

تعمير لپ تاپ  دل

تعمير مانيتور ايسوس

تعمير موبايل آيفون

تعمير موبايل اپل

نمايندگي پاناسونيك

تعميرات پاناسونيك

تعميرات تلويزيون پاناسونيك

تعمير پرينتر hp

تعمير پرينتر شارپ

تعمير پرينتر كنون

تعمير گوشي آيفون

تعمير گوشي اپل

تعمير گوشي ايسوس

تعمير گوشي دل

تعمير گوشي موتورلا

تعمير موبايل موتورلا

تعمير گوشي نوكيا

تعميرات ups

تعميرات آمپلي فاير

تعميرات باند 

تعميرات ايكس باكس

تعميرات تلفن

تعميرات سشوار

تعميرات ضبط 

تعميرات لپ تاپ شارپ

تعميرات ماكروويو

تعميرات موبايل چيني

تعميرات گوشي اچ تي سي 

لپ تاپ شارپ

نمايندگي دل 

نمايندگي hp

نمايندگي آيفون 

نمايندگي اپل

نمايندگي اسنوا

نمايندگي اچ پي

نمايندگي ايسر

نمايندگي تعميرات توشيبا

نمايندگي تعميرات كنون

نمايندگي توشيبا

نمايندگي دل

نمايندگي شارپ

نمايندگي لنوو

نمايندگي نوكيا

نمايندگي پرينتر شارپ

پرينتر شارپ

تعميرات يوپي اس

 

http://chakavak.tinysite.ir/

http://alirezam216.monoblog.ir/

 http://alirezam216.arasblog.ir/

http://alirezam216.roomfa.com/

http://service.avablog.ir/

http://alirezam216.tibablog.ir/

https://alirezam216.dorsablog.com/

http://alirezam216.blogmehr.ir/

http://alirezam216.blog.ir/

http://alirezam216.loxblog.com/

http://kiandad.parsiblog.com/

http://chakavakshahr.blogsky.com/

http://barnamenevis.org/showthread.php?556223-%D9%85%D8%B9%D8%B1%D9%81%DB%8C-%DA%A9%D9%86%DB%8C%D8%AF-%D9%85%D8%B9%D8%B1%D9%81%DB%8C-%D8%A8%D8%B4%DB%8C%D8%AF

http://www.forums.mihandownload.com/thread290778.html

http://forum.kishtech.ir/showthread.php?tid=31978


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۱ تير ۱۳۹۸ ] [ ۱۱:۰۵:۱۷ ] [ alirezam216 ] [ نظرات (0) ]

نمايندگي تعميرات اپل

نمايندگي اپل همه سعي و تلاش خود را به كار بسته تا بتواند ارائه دهنده بهترين و بالاترين سطح كيفي خدمات در بخش تعمير به مشتريان باشد.

نمايندگي آيفون  ارائه دهنده تخصصي ترين سرويس اعم از نرم افزاري و سخت افزاري مربوط با محصولات اپل و آيفون به مشتريان است. كاربران و مشتريان محصولات اپل و آيفون در صورت برخورد با هر گونه اشكال در دستگاه خود مي توانند به نمايندگي مجاز آيفون مراجعه كرده و از تخصصي ترين سرويس هاي نرم افزاري و سخت افزاري بهره مند گردند.

آيفون از جمله تعميراتي است كه به صورت تخصصي در نمايندگي صورت مي گيرد. نمايندگي اپل در راستاي برآورد نيازهاي كاربران و مشتريان راه اندازي شده است و مهندسان و كارشناسان ماهر را در تعميرات آيفون انتخاب كرده است. بطوريكه امروزه شاهد گسترش استفاده از محصولات اپل به خصوص آيفون ها هستيم. از اين جهت نياز به تعمير آيفون بيش از پيش احساس مي گردد.

نمايندگي تعمير لپ تاپ اپل به خاطر ساختار ويژه اي كه دارد نيازمند حضور متخصصين و كارشناساني است كه علاوه بر داشتن مهارت، دوره هاي تخصصي تعميرات لپ تاپ اپل را هم داشته باشند و با تعميرات اين محصول آشنايي كاملي داشته باشند. نمايندگي تعمير لپ تاپ اپل اين اطمينان را به مشتريان و كاربران گرامي مي دهد كه تعمير در نمايندگي اپل طبق استانداردهاي جهاني تعريف شده و همراه با ضمانت و گارانتي صورت مي گيرد.

در نمايندگي اپل خدماتي كه در واحد تعمير لپ تاپ ارائه مي گردد در بردارنده شرايط و ويژگي هاي منحصري است كه آن را از ديگر رقباي خود متمايز ساخته است.

مزاياي نمايندگي تعمير گوشي، لپ تاپ  وموبايل اپل

برخي از ويژگي هايي كه در نمايندگي تعمير اپل صورت مي گيرد عبارتند از:

 • امكان بهره مندي از به روزترين ابزارآلات تعمير و ترميم در نمايندگي اپل
 • استفاده از تكنسين ها و كارشناسان باسابقه و دارنده مدارك بين المللي در نمايندگي اپل
 • قابليت انجام تعميرات طبق استانداردهاي جهاني در نمايندگي اپل
 • رعايت اصول مشتري مداري و تعهد نسبت به مشتري در نمايندگي اپل
 • كسب اجازه قبل از انجام تعويض قطعه آسيب ديده و از كار افتاده در نمايندگي اپل
 • استفاده از قطعات اورجينال براي عوض كردن قطعه هاي آسيب ديده و از كارافتاده در نمايندگي اپل

خدماتي انجام شده در نمايندگي اپل به شرح زير است:

 • قابليت تعمير و تعويض ال سي دي موبايل آيفون
 • قابليت تعمير اسپيكر و ميكروفون گوشي آيفون
 • قابليت عوض كردن باتري موبايل اپل
 • قابليت بازيابي اطلاعات هارد گوشي اپل
 • قابليت تعمير كيبورد موبايل آيفون
 • رفع ارورهاي مربوط به گوشي آيفون
 • قابليت تعميرات آبخوردگي و آسيب ناشي از ضربه و سقوط موبايل اپل
 • قابليت عوض كردن LCD شكسته گوشي اپل
 • قابليت بازيابي اطلاعات از دست رفته موبايل آيفون
 • قابليت برطرف كردن مشكل خاموش شدن ناگهاني موبايل اپل
 • قابليت تعمير Wi-Fi و مشكلات شبكه آيفون
 • قابليت تعويض باتري اپل

كارشناسان و تكنسين هاي نمايندگي اپل آماده پاسخگويي به سوالات كاربران و مشتريان مي باشند.

 

نمايندگي اپل

نمايندگي آيفون

تعمير گوشي اپل

تعمير گوشي آيفون 

 

تعمير موبايل اپل 

 

تعمير موبايل آيفون

 

http://chakavak.tinysite.ir/

http://alirezam216.monoblog.ir/

 http://alirezam216.arasblog.ir/

تعمير لپ تاپ اپل


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۴ تير ۱۳۹۸ ] [ ۰۹:۰۱:۳۶ ] [ alirezam216 ] [ نظرات (0) ]

نمايندگي تعمير موبايل هواوي

تعمير دستگاه هواوي به دليل برند از تنوع مدل و تنوع ساخت متنوعي برخوردار بوده و به جهت اينكه از حساس ترين تعميرات به حساب مي آيد كه حتما بايد توسط كارشناسان انجام شود. تمام اقدامات تعمير در نمايندگي طبق استانداردهاي اصولي و علمي صورت مي گيرد. نمايندگي تعمير هواوي تعميرات خود را در دو بخش جدا شده و تخصصي به مشتريان ارائه مي كند. انجام تعميرات تخصصي برند هواوي نياز به تخصص و شناخت كامل با قطعات و فنون روز اين محصول دارد كه در اين نمايندگي تمام موارد اجرا شده و دستگاه به طور كاملاً تخصصي و ماهرانه تعمير مي شود.

از همين رو نمايندگي تعمير هواوي از بهترين و حرفه اي ترين كارشناسان و تكنسين هاي حوزه الكترونيك و تعميرات تشكيل شده تا شما مشتريان عزيز براي تعمير دستگاه خود بتوانيد با خيال راحت دستگاه گوشي تلفن را به ما بسپاريد تا به بهترين صورت تعمير گردد.

گوشي هايي كه در نمايندگي موبايل هواوي عرضه مي گردند از بهترين نرم افزار و سخت افزار توليد شده است. از اين رو شركت هواوي با پيشرفته ترين خط توليد و انواع نمايندگي گوشي هواوي تواسته فعاليت مناسبي داشته باشد و به يكي از برندهاي مهم در حوزه گوشي هوشمند تبديل شود. نمايندگي تعمير هواوي با عرضه قطعه هاي اورجينال و دريافت هزينه هاي مناسب نسبت به ديگر تعميركنندگان گوشي و تبلت مي تواند انتخاب مناسب براي خدمات به مشتريان ارائه دهد بطوريكه در نمايندگي تعمير هواوي گوشي مشتري در يك بازه زماني كوتاه و با قطعاتي اورجينال ضمانت شده تعويض مي شود.

خدمات نمايندگي تعمير موبايل هواوي

 • قابليت رفع كردن ايراد مشكلات سيم كارت
 • قابليت تعمير موبايل هواوي در صورت كار نكردن USB
 • قابليت رفع ايراد مشكل ويبره موبايل هواوي
 • امكان تعمير دوربين هواوي در تعميرگاه هواوي
 • قابليت رسوب زدايي موبايل هواوي با تينر فوري
 • قابليت تعمير و تعويض باتري گوشي هواوي
 • قابليت تعمير موبايل هواوي در صورت كار نكردن تاچ
 • قابليت تعمير عيب ميكروفن موبايل هواوي
 • قابليت برطرف كردن مشكل هنگ و ريست در گوشي هواوي
 • قابليت تعمير عدم كاركرد ال سي دي موبايل هواوي
 • قابليت عوض كردن هارد گوشي هواوي
 • قابليت تعمير بلندگو و صفحه لمسي موبايل هواوي
 • قابليت برطرف كردن مشكلات آنتن دهي و شناسايي نشدن شبكه موبايل هواوي
 • قابليت عوض كردن گوريلاگلس گوشي هواوي
 • قابليت تعمير كارنكردن بلوتوث موبايل هواوي
 • قابليت تعمير صداي نويز و نمايش No Service گوشي هواوي
 • قابليت تعمير همه قطعه هاي موبايل هواوي
 • قابليت تعمير كليدهاي هوم، اسليپ، ولوم، ويبره گوشي هواوي
 • قابليت عدم ثبت صدا هنگام فيلمبرداري موبايل هواوي

مزاياي نمايندگي تعمير هواوي

در نمايندگي تعمير هواوي تمام قطعات و وسايل مورد نياز آن توسط شركت فراهم مي شود و ديگر نگران اينكه قطعه تعويضي گوشي يا تبلت شما اورجينال نباشد نگران نيستيد چون بهترين راهي كه بتوانيد با شركت توليدكننده در ارتباط باشيد و از خدمات مفيد آن استفاده كنيد نمايندگي هواوي است.

فرآيند تعمير در نمايندگي هواوي

به منظور تعمير گوشي ، در ابتدا گوشي شما توسط واحد پذيرش نمايندگي هواوي تحويل گرفته شده و به قسمت تست و بررسي انتقال مي يابد در آنجا متخصصين تعمير كار تست هاي موردنياز را بر روي موبايل شما انجام داده و عيب يابي مي كنند. بعد از عيب يابي دستگاه در نمايندگي هواوي هزينه ي جاري به منظور تعمير دستگاه تان ارزيابي مي شود و مدت زماني كه براي تعمير و تحويل كالا لازم است به شما اعلام مي شود تا در صورت تاييديه از طرف شما امور پشتيباني نمايندگي هوآوي كارهاي لازم براي تعمير دستگاهتان را آغاز كرده و اقدامات موردنياز براي سرويس دستگاه را انجام مي دهد تا در اولين زمان ممكن كالاي تعمير شده را تحويل دهند.

 در بيشتر موارد گوشي ها و يا تبلت هايي كه مشتريان به نمايندگي موبايل هواوي مي آورند در همان روز مراجعه تعمير شده و به آنها تحويل داده مي شود به جز زماني كه مشكل اساسي تر داشته باشند و يا كه براي تعمير كردنشان نياز به زمان بيشتري باشد.

در بيشتر مواقع گوشي ها و يا تبلت هايي كه مشتريان به نمايندگي تعمير هواوي مي آورند در همان روز مراجعه تعمير شده و به آنها تحويل داده مي شود بغير از زماني كه مشكل اساسي تر  داشته باشند و يا اينكه زمان تعمير كردنشان بيشتر باشد.

http://serviceir.com/huawei/

نمايندگي هواوي

تعمير گوشي هواوي

تعمير موبايل هواوي


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۴ تير ۱۳۹۸ ] [ ۰۹:۰۰:۴۶ ] [ alirezam216 ] [ نظرات (0) ]

نمايندگي تعميرات اچ تي سي

نمايندگي تعميرات htc با كادر فني و متخصص، همه خدمات مورد نياز مشتريان و كاربران htc در دو بخش تعميرات موبايل اچ تي سي و تبلت اچ تي سي صورت مي گيرد. سرعت، دقت و كيفيت در ارائه خدمات، شعار اصلي نمايندگي تعميرات اچ تي سي است. تمركز اصلي نمايندگي تعميرات htc  انجام خدمات مربوط با موبايل اچ تي سي و تبلت و گوشي اچ تي سي است.

نمايندگي htc در قسمت تعميرات اچ تي سي در ايران انجام دهنده همه خدمات تخصصي مربوط با تعميرات htc مي باشد همچنين خدماتي كه در نمايندگي تعميرات اچ تي سي انجام مي شود همراه با گارانتي و ضمانت بوده و مدت گارانتي با توجه به مورد تعميراتي تفاوت دارد. همه خدمات در نمايندگي تعميرات اچ تي سي توسط واحد ارتباط با مشتريان به دقت كنترل و بررسي مي گردد.

در صورت بروز هر نوع مشكل در مراحل تعميرات به مديريت گزارش شده و مشكل مورد نظر سريعاً برطرف خواهد گرديد.

نمايندگي تعميرات موبايل اچ تي سي در حوزه تعمير و مرميم توسط كارشناسان و تكنسين هاي مجرب و ماهر سخت افزاري و نرم افزاري راه اندازه شده است و كليه امكانات و تسهيلات فراواني براي كاربران خود در نظر گرفته است. بنابراين در نمايندگي گوشي اچ تي سي مي توانيد به كمك تسهيلات كاربردي و مفيد بهترين و مفيدترين سرويس ها را در زمينه تعميرات دريافت نماييد.

در بخش تعميرات گوشي اچ تي سي بخش هاي تعميراتي به طور مستقل و مجزا فعاليت مي نمايند و همه مشكلات نرم افزاري و سخت افزاري انواع محصولات اچ تي سي را مورد ارزيابي و بررسي قرار مي دهند و تمام سرويس ها و خدمات انجام شده همراه با ضمانت نامه هاي رسمي و كتبي است. و تمامي تعميرات انجام شده به خاطر بالا بردن سطح كيفيت خدمات و پياده سازي استانداردهاي جهاني مي باشد بعد از تمام شدن كار بايد توسط كارشناسان فني به تاييد برسد. مهندسان فني نمايندگي htc بعد از انجام تست هاي اوليه و اطمينان از عملكرد درست دستگاه آن را براي تحويل به مشتري آماده و بسته بندي مي نمايند.

خدمات نمايندگي htc بسيار متتنوع و كاربردي است و تمام نياز هاي نرم افزاري و سخت افزاري انواع محصولات اچ تي سي را برطرف مي سازد. اين واحد تعميراتي به كمك تعميركاران و تكنسين هاي مجرب و ماهر اداره مي شود. مجهز به ابزار و تجهيزات مدرن و پيشرفته است كه براي عيب يابي، تعمير و ترميم مورد استفاده قرار مي گيرد. كمپاني اچ تي سي يك شركت تايواني است كه در زمينه ساخت تلفن‌هاي همراه هوشمند فعاليت مي‌كند.

خدماتي كه در نمايندگي تعميرات اچ تي سي صورت مي گيرند شامل:

 • تعميرات موبايل اچ تي سي
 • تعميرات تبلت اچ تي سي
 • تعميرات گوشي اچ تي سي
 • رفع تمام عيب هاي مربوط به مدار تغذيه در نمايندگي تعميرات موبايل اچ تي سي
 • رفع تمام عيب هاي مربوط به آنتن دهي و عدم سرويس در نمايندگي تعميرات گوشي اچ تي سي

مزاياي نمايندگي تعميرات htc

 • امكان مشاوره حضوري به مشتري در خصوص دلايل مشكل موبايل اچ تي سي و روش رفع ايراد
 • امكان تعميرات فوق تخصصي گوشي اچ تي سي در كوتاه ترين زمان ممكن
 • استفاده از قطعه هاي فابريك و اورجينال و همچنين گزارش كار در حين تعميرات موبايل اچ تي سي به صاحب دستگاه
 • گزارش گيري و رضايتمندي مشتريان پس از اتمام تعميرات كه شرط مشتري مداري است در نمايندگي تعميرات اچ تي سي دوره اي صورت مي گيرد طي سالهاي اخير موفق به كسب رتبه بالاي 95 درصد از سطح رضايت مشتريان شده است.

در پايان هر گونه سوالي كه در خصوص تعميرات موبايل اچ تي سي داشته باشيد مي توانيد با كارشناسان نمايندگي htc در ميان بگذاريد.

نمايندگي htc

تعميرات موبايل اچ تي سي

تعميرات گوشي اچ تي سي

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۴ تير ۱۳۹۸ ] [ ۰۸:۵۹:۴۸ ] [ alirezam216 ] [ نظرات (0) ]

نمايندگي ايسوس

نمايندگي ايسوس يكي از ارائه دهنده هاي كلي خدمات تعمير محصولات ايسوس از جمله تعمير لپ تاپ، تعمير مانيتور ايسوس، تعمير گوشي ايسوس و ... مي باشد. كاربران گرامي محصولات ايسوس مي توانند با مراجعه كردن به نمايندگي ايسوس، از تخصصي ترين خدمات در رابطه با دستگاه خويش بهره مند گردد. همه خدمات ارائه شده در نمايندگي تعميرات ايسوس توسط كارشناسان و تكنسين هاي ماهر و با تجربه در حوزه تعمير با استفاده از پيشرفته ترين تجهيزات و امكانات صورت مي گيرد.

نمايندگي ايسوس مجهز به پيشرفته ترين امكانات بوده و از بهترين تعميركاران و مختصصان در خصوص تعميرات بهره مي برد. مهندسان حاضر در نمايندگي تعميرات ايسوس به همه قطعه هاي سخت افزاري و نرم افزاري محصولات مسلط بوده و با بهترين ترفندها دستگاه هاي ايسوس را تعمير مي كنند.

مشتريان گرامي مي توانند قبل از مراجعه به نمايندگي تعميرات ايسوس سوالات و مشكلات احتمالي خود را به صورت تلفني و يا از طريق راه هاي ارتباطي در وب سايت با كارشناسان در ميان بگذارند و راهنمايي و اطلاعات لازم را دريافت نمايند.

برخي از خدمات ارائه شده در نمايندگي ايسوس عبارتند از:

 • تعمير لپ تاپ ايسوس
 • تعمير تبلت ايسوس
 • تعمير گوشي ايسوس
 • تعمير پروژكتور ايسوس
 • ارتقا لپ تاپ ايسوس
 • بررسي تخصصي، عيب يابي و تعمير مادربرد ايسوس
 • تست كامل قطعات الكترونيكي و در صورت لزوم عوض كردن هر يك از آنها
 • امكان تعويض قطعات آسيب ديده با نمونه اورجينال و با كيفيت در نمايندگي تعمير ايسوس
 • امكان ارائه لوازم جانبي محصولات ايسوس

در نمايندگي تعمير ايسوس به خاطر ساختار هوشمند و ويژه تجهيزات نياز به حضور متخصصاني است كه شناخت و آشنايي كاملي با ساختار تمام قطعه هاي موجود در دستگاه داشته باشند. نتيجه مي گيريم كه كارشناسان و مهندسان مسئول نگهداري و تعميرات از جايگاه پررنگ تري نسبت به ديگر پارامترهاي نمايندگي برخوردار هستند.

در نمايندگي ايسوس خدمات تعمير به صورت سرويس در محل و برگزار كردن دوره هاي آموزشي تعميرات بعضي از خدمات و سرويس هاي ارائه شده در نمايندگي ايسوس با استفاده از با تجربه ترين مهندسان و كارشناسان هر حوزه صورت مي گيرد. همچنين گارانتي و ضمانت تعمير در نمايندگي ايسوس با كيفيت بالاي منجر به اين شده است تا نمايندگي تعمير ايسوس تبديل به انتخاب اول تمامي مشتريان و كاربران گردد كه دستگاه آنان دچار عيب شده و نياز به تعمير دارد.

در پايان هر گونه سوالي كه داشته باشيد مي توانيد با كارشناسنان و تكنسين هاي نمايندگي ايسوس مطرح نماييد.

نمايندگي ايسوس

نمايندگي تعميرات ايسوس

تعمير لپ تاپ ايسوس

تعمير تبلت ايسوس

تعمير مانيتور ايسوس

تعمير گوشي ايسوس

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۴ تير ۱۳۹۸ ] [ ۰۸:۵۹:۳۱ ] [ alirezam216 ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ]
.: Weblog Themes By tibablog :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
لینک دوستان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 0
دیروز : 0
افراد آنلاین : 1
همه : 0
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب

تخفیف لند